اساتید

همه اساتید کنترل Control مهندسی پزشکی Biomedical Engineering الکترونیک Power Systems Digital قدرت دیجیتال Electronics مخابرات Communications Systems

Dr. Abbaspour, Ali

Professor

Power Systems- Distributed Generation...

2nd Floor - 313 west

982166164348+

abbaspour@sharif.edu

Dr. Ahmadi-Boroujeni, Mehdi

Assistant Professor

Communication system - Terahertz Technology...

6th Floor - 613 east

982166165930

ahmadi@sharif.edu

Dr. Akbari, Mahmud

Associate Professor

Communications Systems

0th Floor - 102 west

982166164372+

makbari@sharif.edu

Dr. Amini, Arash

Associate Professor

Statistical Signal Processing

7th Floor - 718 east

982166164382+

aamini@sharif.edu

Dr. Aminzade, Amin

Associate Professor

Information Theory

1st floor-209 west

982166164327

aminzadeh@sharif.ir

Dr. Aref, Mohammad Reza

Professor

Communications Systems , Cryptography

6th Floor - 619 east

982166165935

aref@sharif.edu

Dr. Ashtiani, Farid

Associate Professor

Communication Networks

6th Floor - 607 east

982166165924

ashtianimt@sharif.edu

Dr. Atarodi, Seyed Mojtaba

Associate Professor

Electronics - Microelectronics...

1st floor-208 west

982166164336

atarodi@sharif.edu

Dr. Babaie Zadeh, Massoud

Professor

Signal Processing , Communication systems

6th Floor - 608 east

982166165925

mbzadeh@sharif.edu

Dr. Babazadeh, Maryam

Assistant Professor

sparse control - Robust control...

7th Floor - 716east

982166164362+

babazadeh@sharif.ir

Dr. Bagheri Shouraki, Saeed

Professor

Robotics, Fuzzy systems, Soft computing...

1st floor-213 west

982166164360

bagheri-s@sharif.edu

Dr. Banai, Ali

Professor

Communications Systems - Active and passive microwave...

3th floor-417 west

982166164355

banai@sharif.edu

Dr. Bastani, Mohammad Hassan

Associate Professor

Communication systems , Rader...

3th floor-411 west

982166164321

bastanih@sharif.edu

Dr. Behnia, Fereidoon

Associate Professor

Communication Systems

4th Floor - 421 east

982166165967

behnia@sharif.edu

Dr. Behroozi, Hamid

Associate Professor

Multi-user Information Theory...

6th Floor - 604 east

982166165946

behroozi@sharif.edu

Dr. Faez, Rahim

Associate Professor

Electronics...

0th Floor - 103 west

982166164350

faez@sharif.edu

Dr. Fakharzadeh, Mohammad

Associate Professor

Phased array systems...

7th Floor -711 east

982166164390

fakharzadeh@sharif.edu

Dr. Fardmanesh, Mehdi

Professor

Electronics- Bio - sensors& Bio electronics...

6th Floor - 603 east

982166165920

fardmanesh@sharif.edu

Dr. Farhadi, Alireza

Associate Professor

Design, optimization and control of emerging complex embedded systems

6th Floor -623 east

982166165939

afarhadi@sharif.edu

Dr. Farzaneh, Forouhar

Professor

Microwave Communications Systems and circuits...

3th Floor - 410 west

982166164331

farzaneh@sharif.edu

Dr. Fatemizadeh, Emad

Associate Professor

Biomedical Engineering - Biomedical Signal...

1st floor-211 west

982166164351

fatemizadeh@sharif.edu

Dr. Fotowat Ahmady, Ali

Associate Professor

IC Design with RF specialty...

6th Floor - 602 east

982166165919

afotowat@sharif.edu

Dr. Fotuhi Firuzabad, Mahmud

Professor

Power System Reliability, Power System Analysis...

6th Floor - 630 east

982166165921

fotuhi@sharif.edu

Dr. Ghazizadeh Ehsaei, Ali

Assistant Professor

Systems and computational neurosciences...

7th Floor - 706 east

982166164364+

ghazizadeh@sharif.edu

Dr. Golestani, Jamal

Assistant Professor

6th Floor - 629 east

982166165993

golestani@sharif.edu

Dr. Haeri, Mohammad

Professor

Model predictive control...

4th Floor - 418 east

982166165964

haeri@sharif.ir

Dr. Haj Sadeghi, Khosro

Assistant Professor

Digital systems...

6th Floor - 601 east

982166165918

ksadeghi@sharif.edu

Dr. Hajipour, Ehsan

Assistant Professor

Power System Protection

7th Floor - 714 east

982166164387

e_hajipour@sharif.ir

Dr. Hajipour, Sepideh

Assistant Professor

Biomedical Engineering-Biomedical...

6th Floor - 611 east

982166165928

hajipour@sharif.edu

Dr. Hashemi, Matin

َAssisttant Professor

Parallel Processing in Embedded systems...

1st floor-220 west

982166164307

matin@sharif.edu

Dr. Hosseeini khalaj, Babak

Professor

Communications and Biological Networks...

4th Floor - 413 east

982166165958

khalaj@sharif.edu

Dr. Hosseini, Seyed Hamid

Professor

Power Systems -Power System Operation...

6th Floor - 615 east

982166165932

hosseini@sharif.edu

Dr. Jahed, Mehran

َAssociate Professor

Modeling and control of Physiological systems...

6th Floor - 621 east

982166165937

jahed@sharif.edu

Dr. Kaboli, Shahriyar

َAssociate Professor

High Voltage Power Electronics

6th Floor - 622 east

982166165944

kaboli@sharif.edu

Dr. karbasi, Seyed Mohammad

Assistant Professor

Statistical Signal Processing, Radar System.

7th Floor - 717east

982166164383

m.karbasi@sharif.ir

Dr. Kavehvash, Zahra

Associate Professor

Optoelectronics, Optical information processing...

7th Floor - 713east

982166164388

kavehvash@sharif.edu

Dr. Khavasi, Amin

َAssociate Professor

Photonics and Electromagnetics

7th Floor - 709 east

982166164392

khavasi@sharif.edu

Dr. Khorasani, Sina

Professor

Electronics

1st floor-210 west

982166164352

khorasani@sharif.edu

Dr. Marvasti, Farokh

Professor

Signal and image processing...

1st floor-212 west

982166164354

marvasti@sharif.edu

Dr. Medi, Ali

Professor

Electronics, Analog/RF IC Design

1st floor-104 west

982166164340

medi@sharif.edu

Dr. Mehrany, Khashayar 

Professor

Photonics , Integrated optics , Electromagnetic Theory

1st floor-212 west

982166164326

mehrany@sharif.edu

Dr. Memarian, mohammad

Assistant Professor

Electromagnetics , microwave...

1st floor-210 west

982166164383

mmemarian@sharif.ir

Dr. Mirmohseni, Mahtab

Associate Professor

Communications Systems - Information Theory...

6th Floor -609east

982166165926

mirmohseni@sharif.edu

Dr. Mohammadzade, Hoda

Assistant Professor

Machine learning, computer vision...

6th Floor - 610 east

982166165927

hoda@sharif.edu

Dr. Mokhtari, Hossein

Professor

power Systems - Power Quality...

4th Floor - 416 east

982166165962

mokhtari@sharif.edu

Dr. Namvar, Mehrzad

َAssociate Professor

Nonlinear systems, robotics and navigation

6th Floor - 606 east

982166165923

namvar@sharif.edu

Dr. Nasiri Kenari, Masoumeh

Professor

Communications Systems - Communication theory...

1st floor-218 west

982166164333

mnasiri@sharif.edu

Dr. Nasiri-Gheidari, Zahra

Associate Professor

Design, Analysis and Prototyping of Electrical Machines...

7th Floor -712 east

982166164389

znasiri@sharif.edu

Dr. Nayebi, Mohammad Mehdi

Professor

Radar Signal processing, Detection...

6th floor-627 east

982166165943

nayebi@sharif.edu

Dr. Nobakhti, Amin

َAssociate Professor

Multivariable control - Reduced / Sparse Structure control...

7th floor-708 east

9866164393

nobakhti@sharif.edu

Dr. Oraee , Hashem

Professor

Electrical Machines

6th floor-624 east

9866165940

oraee@sharif.edu

Dr. Pakravan, Mohammad Reza

Associate Professor

Optical and Wireless communication systems...

6th floor-605east

9866165922

pakravan@sharif.edu

Dr. Parniani, Mostafa

Professor

Power System dynamics and control...

4th floor-417east

9866165963

parniani@sharif.edu

Dr. Rashidian, Bijan

Professor

Nano photonics, Nano electronics...

6th floor-628east

9866165938

rashidia@sharif.edu

Dr. Rejaei, Behzad

َAssociate Professor

6th floor 620- east

9866165936

rejaei@sharif.edu

Dr. Rezaei zadeh, Amin

Assistant Professor

Advanced control & automation, optimization...

7th Floor -717 east

982166164345+

aminre@sharif.ir

Dr. Sadati, Nasser

Professor

Control of Large -Scale Systems, Intelligent Control and Machine Learning...

1st floor-intelligent systems labs west

9866164365

sadati@sharif.edu

Dr. Safarian, Aminghasem

Assistant Professor

RF Integrated Circuits and Systems...

7th Floor -710 east

982166164391

safarian@sharif.edu

Dr. Safdarian, Amir

Associate Professor

Electric Energy Distribution System Operation and Planning...

1st Floor - 214 west

982166165931

safdarian@sharif.edu

Dr. Saleh kaleybar, Saber

Assistant Professor

Machine learning,Distributed systems.

7th Floor - 706 east

982166164394

saleh@sharif.edu

Dr. Salehi,Jawad

Professor

Communication Systems

1st floor-419 west

982166164346

jasalehi@sharif.edu

Dr. Sarvari, Reza

َAssociate professor

VLSI Interconnect...

1st floor-210 west

982166164334

sarvari@sharif.edu

Dr. Shabany, Mehdi

َAssociate professor

Digital ASIC Chip Design...

7th Floor - 707east

982166164366

mahdi@sharif.edu

Dr. Shah Mansouri, Hamed

Assistant Professor

Internet-of-Things, Cloud-Fog Computing

7th Floor - 714east

982166164373

hamedsh@sharif.edu

Dr. Shamsollahi, Mohammad Bagher

Professor

Biomedical Signal Processing...

1st floor-228 west

982166164356

mbshams@sharif.edu

Dr. Sharif Bakhtiar, Mehrdad

َAssociate Professor

Electronics

2nd Floor - 311 west

982166164342

msharif@sharif.edu

Dr. Sharif Khani, Mohammad

Associate Professor

Digital and Mixed-Signal Integrated Circuits

6th Floor - 612 east

982166165929

msharifk@sharif.edu

Dr. Shishegar,Amir Ahmad

َProfessor

Propagation , Bio - Electro magnetics...

2nd Floor - 311 west

982166164371

shishegar@sharif.edu

Dr. Tahami, Farzad

Associate Professor

Power Systems

4th Floor - 415 east

982166165961

tahami@sharif.edu

Dr. Tavazoei, Mohammad Saleh

َAssociate professor

Analysis and Design of control system...

7th Floor -715 east

982166164386

tavazoei@sharif.edu

Dr. Vakilian, Mehdi

Professor

Power Systems, Transient Modeling of Power Transformer...

6th Floor - 625 east

982166165941

vakilian@sharif.edu

Dr. Vosughi Vahdat, Bijan

Associate Professor

Biomedical Engineering- Modeling of the...

6th Floor - 616 east

982166165933

vahdat@sharif.edu

Dr. Zolghadri, Mohammad Reza

Associate Professor

Power Electronics...

4th Floor - 419 east

9866165965

zolghadr@sharif.edu

دکتر آشتیانی، فرید

دانشیار

شبکه های مخابراتی

طیقه ششم - 607 بال شرقی

982166165924

ashtianimt@sharif.edu

دکتر احمدی بروجنی، مهدی

استادیار

مخابرات- فناوری تراهرتز، فوتونیک ...

طبقه ششم-612 بال شرقی

982166165929

ahmadi@sharif.edu

دکتر اکبری، محمود

دانشیار

ساختار های پریودیک ، DFB لیزرها ...

طبقه همکف- 102 بال غربی

982166164372

makbari@sharif.edu

دکتر امینی، آرش

دانشیار

پردازش آماری سیگنال

طبقه هفتم- 718 بال شرقی

982166164382

aamini@sharif.edu

دکتر اورعی، هاشم

استاد

ماشین های الکتریکی

طبقه ششم - 624 بال شرقی

982166165940

oraee@sharif.edu

دکتر بابازاده، مریم

استادیار

کنترل تنک - کنترل مقاوم...

طبقه ی ششم - 613 بال شرقی

982166165930

babazadeh@sharif.ir

دکتر بابایی زاده، مسعود

استاد

پردازش سیگنال ، مخابرات

طبقه ششم - 608 بال شرقی

982166165925

mbzadeh@sharif.edu

دکتر باستانی، محمدحسن

دانشیار

پردازش سیگنال ، سیستم های ارتباطی و رادار

طبقه سوم - 411 بال غربی

982166164321

bastanih@sharif.edu

دکتر باقری شورکی، سعید

استاد

سیستم های کنترلی فازی و رایانش نرم

طبقه اول-213 بال غربی

982166164360

bagheri-s@sharif.edu

دکتر بنایی، علی

استاد

مدار های فعال و غیر فعال ماکروویو

طبقه سوم - 417 بال غربی

982166164355

banai@sharif.edu

دکتر بهروزی، حمید

دانشیار

سيستم هاي مخابراتي، تئوري اطلاعات و كدينگ

طبقه ششم - 604 بال شرقی

982166165946

behroozi@sharif.edu

دکتر بهنیا، فریدون

دانشیار

سیستم های مخابراتي

طبقه جهارم - 421 بال شرقی

982166165967

behnia@sharif.edu

دکتر پاک روان، محمدرضا

دانشیار

سیستمها و شبکه های نوری و بی سیم ، شبکه های داده

طبقه ششم - 605 بال شرقی

982166165922

pakravan@sharif.edu

دکتر پرنیانی، مصطفی

استاد

دینامیک و کنترل سیستم های قدرت

طبقه چهارم -417 بال شرقی

982166165963

parniani@sharif.edu

دکتر تواضعی، محمدصالح

استاد

تحلیل و طراحی سیستم های کنترلی ...

طبقه هفتم -715 بال شرقی

982166164386

tavazoei@sharif.edu

دکتر تهامی، فرزاد

دانشیار

الکترونیک قدرت

طبقه چهارم -415 بال شرقی

982166165961

tahami@sharif.edu

دکتر جاهد، مهران

دانشیار

مدلسازی و کنترل سیستم های فیزیولوژیکی، بیورباتیک، اعضای مصنوعی و ادوات کمک کننده ...

طبقه ششم -621 بال شرقی

982166165937

jahed@sharif.edu

دکتر حائری، محمد

استاد

کنترل پیش بین، کنترل و مدل سازی سیستم های کسری و شناسایی سیستم ها.

طبقه چهارم -418 بال شرقی

982166165964

haeri@sharif.ir

دکتر حاج صادقی، خسرو

دانشیار

میکروالکترونیک و سیستم های دیجیتال

طبقه ششم -601 بال شرقی

982166165918

ksadeghi@sharif.edu

دکتر حاجی پور، احسان

استادیار

حفاظت سیستم های قدرت

طبقه هفتم - 714 بال شرقی

982166164387

e_hajipour@sharif.edu

دکتر حاجی پور، سپیده

استادیار

مهندسی پزشکی - پردازش سیگنال های حیاتی

طبقه ششم- 611 بال شرقی

982166165928

hajipour@sharif.edu

دکتر حسین خلج، بابک

استاد

شبکه های مخابراتی و زیستی ، ژنومیک محاسباتی

طبقه چهارم -413 بال شرقی

982166165958

khalaj@sharif.edu

دکتر حسینی، سیدحمید

استاد

سیستم های قدرت

طبقه ششم -615 بال شرقی

982166165932

hosseini@sharif.edu

دکتر خراسانی، سینا

استاد

الکترونیک فوتونیک

طبقه اول -210 بال غربی

982166164352

khorasani@sharif.edu

دکتر خواصی، امین

دانشیار

فوتونیک و الکترو مغناطیس

طبقه هفتم -709 بال شرقی

982166164392

khavasi@sharif.ir

دکتر ذوالقدری، محمدرضا

دانشیار

کنترل ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت

طبقه چهارم -419 بال شرقی

982166165965

zolghadr@sharif.edu

دکتر رجائی سلماسی، بهزاد

دانشیار

الکترومغناطیس ، ادوات مغناطیسی ماکروویو ...

طبقه ششم-620 بال شرقی

982166165936

rejaei@sharif.edu